Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim

policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
space2 20px

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. "Gdy słabość staje się siłą" – konkurs i spotkanie z mistrzem świata w podwójnym Ironmanie!

  Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim zorganizowała akcję profilaktyczną oraz konkurs „Gdy słabość staje się siłą”.Konkurs skierowany jest do klas VII i VIII oraz klas I szkół średnich z terenu powiatu nowodworskiego. Nagrodą dla uczestników będzie spotkanie z polskim triathlonistą - Jerzym Górskim, które odbędzie się już 6 grudnia !

 2. Mundurowi czytali dzieciom

  W piątek 8 listopada w Szkole Podstawowej w Mikoszewie przedstawiciele służb mundurowych spotkali się z najmłodszymi klasami aby wspólnie przyłączyć się do Ogólnopolskiej Akcji Głośnego Czytania „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.

 3. Uczę się bezpieczeństwa – jak pierwszoklasiści znają przepisy ruchu drogowego

  Od października funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdański w ramach wojewódzkiego projektu edukacyjnego „Uczę się bezpieczeństwa” spotykali się z pierwszoklasistami. Podczas spotkań funkcjonariusze przypominali uczniom o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

 4. Policjantki rozmawiały z młodzieżą o fonoholizmie

  W piątek 11.10.2019r. policjantka zajmująca się profilaktyką wraz z dzielnicową odwiedziła młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim. Podczas spotkania funkcjonariuszki przybliżyły uczniom pojęcie uzależnienia od telefonu oraz omówiły problem cyberzagrożeń. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach