Wiadomości

38-latek zatrzymany. Policja zabezpieczyła prawie 2 kg narkotyków

Data publikacji 24.09.2019

Nowodworscy kryminalni zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę, funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę o łącznej wadze prawie 2 kilogramów. Mężczyzna został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. Usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zdobyli informację, że jeden z mieszkańców powiatu nowodworskiego najprawdopodobniej posiada znaczną ilość środków odurzających. Informacja ta potwierdziła się.

W trakcie przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez 38-latka policjanci zabezpieczyli susz roślinny, biały proszek oraz tabletki MDMA. Po przebadaniu testerem okazało się, że zabezpieczone środki to blisko 0,5 kg amfetaminy oraz prawie 1,5 kilograma marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w jednym z mieszkań na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Podejrzany 38-latek usłyszał zarzuty za posiadanie jak i wprowadzanie do obrotu środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

  • zabezpieczone narkotyki