2017-02-24
Nowy Dwór Gdański,
„Dzielnicowy bliżej nas” to jeden z podstawowych programów realizowanych w celu zmiany modelu funkcjonowania dzielnicowego i zbudowania zaufania pomiędzy służbami a obywatelami. Wczoraj w nowodworskiej jednostce policji odbyły się mianowania dzielnicowych na wyższe stanowiska służbowe.


 2017-02-23
Nowy Dwór Gdański,
Nowodworscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który 5-cio krotnie włamywał się do sklepów spożywczych i cukierni na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. 19 – latek usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 2017-02-17
Nowy Dwór Gdański,
Mieszkańcy powiatu nowodworskiego korzystają z internetowej mapy zagrożeń, która pozwala na bezpośredni dostęp do informacji na temat stanu bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania oraz umożliwia wskazywanie lokalnych zagrożeń. Społeczność lokalna aktywnie włączyła się w realizację tego przedsięwzięcia, które skutkowało naniesieniem na mapę 58 zagrożeń tj.miejsc w których dochodzi do niepożądanych zachowań.


 2017-02-17
Nowy Dwór Gdański,
Minister Mariusz Błaszczak podpisał rozporządzenia, które podnoszą wynagrodzenie policjantów, strażaków, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu i pracowników cywilnych. Podwyżka wyniesie przeciętnie dla funkcjonariuszy 253 zł na każdy etat i dla pracowników cywilnych średnio 250 zł na stanowisko. Obowiązuje od 1 stycznia tego roku.


 2017-02-16
Nowy Dwór Gdański,
Chcesz zostać policjantem? Zapraszamy! Na początku zarejestruj się drogą mailową, po prostu wyślij do nas email podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu na adres: dobor@gd.policja.gov.pl. Odpowiemy na twój email, otrzymasz termin złożenia dokumentów (we wtorki pracujemy do 17.30, jeżeli pracujesz daj nam znać – dostosujemy termin składania dokumentów do twoich potrzeb). Masz pytania ? Dzwoń ! 58 32-15-500, 58 32-15-556, 58 32-15-161, 58 32-15-273.


 2017-02-14
Nowy Dwór Gdański,
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie województwa pomorskiego cieszy się bardzo dużą popularnością. Od momentu jej uruchomienia, tj. od 1 lipca 2016 roku, mieszkańcy aktywnie informują Policję o pojawiających się  zagrożeniach. Dzięki takiej współpracy możemy skutecznie zadziałać nawet w sytuacji gdy danego zagrożenia bezpośrednio nie widać lub występuje co pewien czas. Dziękujemy i zachęcamy do korzystania z tego narzędzia.


 2017-02-14
Nowy Dwór Gdański,
Nowodworscy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzewanego o kradzież rozbójniczą. Sprawca z jednego z domów na terenie ostaszewskiej gminy, ukradł monety i artykuły spożywcze. Podczas ucieczki zaatakował 42-letnią kobietę, właścicielkę domu, która próbowała udaremnić kradzież. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej.Sąd Rejonowy w Malborku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 2017-02-02
Nowy Dwór Gdański,
Dzielnicowa z Krynicy Morskiej po raz kolejny zaangażowała się w pracę nad kalendarzem poświęconym tematyce przeciwdziałania przemocy i uzależnieniom. Już po raz czwarty z inicjatywy Zespołu Interdyscyplinarnego, którego członkiem jest policjantka, powstał kalendarz na 2017 rok. Na jego kartach przedstawiono tematykę STOP przemocy seniorom widzianą oczami dzieci i młodzieży z Krynicy Morskiej. Wydrukowany w ilości 50 sztuk kalendarz trafi do instytucji, które na co dzień współpracują z krynickim MOPS – em w zakresie zwalczania przemocy i uzależnień w tym pomocy osobom starszym.


 2017-02-03
Nowy Dwór Gdański,
Informujemy, że Komenda Główna Policji na stronie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa umieściła ankietę sondażową dla użytkowników narzędzia. Link do ankiety znajduje się pod częścią opisową aplikacji.


 2017-02-01
Nowy Dwór Gdański,
Wczoraj, po 35 latach służby, na zasłużoną emeryturę przeszedł podinsp. Krzysztof Kiwak. Za długoletnią i owocną służbę podziękowali mu policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.


 2017-02-28
Nowy Dwór Gdański,
Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się roczna odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewy Pachury. Na spotkaniu podsumowano i omówiono wyniki jednostki za rok ubiegły i przedstawiono priorytety do realizacji na rok 2017. Komendant złożyła również podziękowania na ręce kierownictwa komendy w Nowym Dworze Gdańskim, za zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków przez wszystkich policjantów i pracowników policji.


 2017-01-30
Nowy Dwór Gdański,
W piątek 27.01.2017 roku nowodworscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na DK7 na wysokości Orłowa. 56- latek kierujący ciężarową scanią uderzył w jadący z naprzeciwka inny pojazd ciężarowy, a następnie w  osobowy. Dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.


 2017-01-26
Nowy Dwór Gdański,
W środę 25.01.2017 roku nowodworscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Stare Babki w gm. Stegna na DK7. Kierujący skodą potrącił 40-latka, który wcześniej wyszedł z innego auta na drogę. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. W zdarzeniu brało udział 7 pojazdów. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.


 2017-01-17
Nowy Dwór Gdański,
Nowodworscy policjanci przedstawili zarzuty popełnienia dwóch przestępstw 37 – latkowi, podejrzewanemu o uprawianie marihuany. Nielegalne krzewy w doniczkach jak i sam susz, funkcjonariusze znaleźli w trakcie przeszukania w jednym z mieszkań na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Za uprawianie i zbiór konopi innych niż włókniste grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.  


 0000-00-00
Nowy Dwór Gdański,
11.01. 2017 roku policjanci z nowodworskiej jednostki w ramach akcji ,,Bezpieczne Ferie Zimowe 2017" odwiedzili uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marzęcinie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim. Tematem przewodnim rozmów z policjantami było szeroko pojęte bezpieczeństwo związane z nadchodzącym okresem zimowego wypoczynku. Spotkania w szkołach to jeden z elementów działań profilaktycznych prowadzonych przez nowodworskich policjantów.


 2017-01-10
Nowy Dwór Gdański,
W niedzielę policjanci z nowodworskiej komendy pracowali na miejscu wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym z udziałem osoby pieszej. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł  40-letni mężczyzna. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają nowodworscy śledczy.


 2017-01-05
Nowy Dwór Gdański,
Wczoraj w nocy stegieńscy policjanci pomogli starszej kobiecie. 61-latka trafiła do szpitala z silnym wychłodzeniem organizmu. Dalsze przebywanie kobiety na mrozie mogło doprowadzić do tragedii.


 2017-01-05
Nowy Dwór Gdański,
Spadek temperatury powietrza w ciągu dnia i zimne noce, to sytuacje, które mogą zagrozić życiu i zdrowiu ludzi, zwłaszcza tych, którzy nie posiadają własnych domów i jesienny okres chcą przetrwać w prowizorycznych lokalach lub na zewnątrz. Policjanci apelują o zwracanie uwagi na osoby bezdomne, nietrzeźwe, wymagające opieki. Czasami wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie. Wszystkie zgłoszenia można kierować pod alarmowe numery Policji, straży miejskiej lub pogotowia ratunkowego.


 2017-01-03
Nowy Dwór Gdański,
Policjanci z zespołu patrolowo – interwencyjnego nowodworskiej komendy, zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do sklepu z telefonami. Mundurowi ustalili, że sprawca wszedł przez wybitą szybę w drzwiach wejściowych do sklepu, skąd próbował wynieść pięć telefonów komórkowych. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.


 2017-01-03
Nowy Dwór Gdański,
Dzięki pracy operacyjnej policjantów pionu kryminalnego z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Gdańskim zatrzymany został 27-latek podejrzewany o posiadanie narkotyków oraz udzielania tych substancji innym osobom. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3lat pozbawienia wolności.


 2016-12-29
Nowy Dwór Gdański,
Nowodworscy policjanci otrzymali kolejny nowy oznakowany radiowóz. Pojazd marki VW T6 zakupiony został ze środków Komendy Głównej Policji.


 2016-12-29
Nowy Dwór Gdański,
Nadchodzi najbardziej oczekiwana noc - Sylwester. Większość z nas chce przeżyć ten czas w niezapomniany i huczny sposób. Warto jednak w czasie przygotowań do powitania Nowego Roku pomyśleć o zasadach bezpiecznego obchodzenia się z fajerwerkami.


 2016-12-22
Nowy Dwór Gdański,
W Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. We wspólnym kolędowaniu uczestniczyli policjanci, pracownicy policji oraz zaproszeni goście. Wszystkich obecnych przywitał Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Gdańskim –mł. insp. Tomasz Pawlak i złożył życzenia świąteczno-noworoczne.  


 2016-12-16
Nowy Dwór Gdański,
W dniu 15.12.2016 roku policjanci z nowodworskiej jednostki odwiedzili dzieci z Przedszkola w Sztutowie. Podczas spotkania mundurowi przypomnieli dzieciom, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, w tym pieszego wyposażonego w elementy odblaskowe. Ważnym punktem spotkania było uwrażliwienie najmłodszych, aby przypominali rodzicom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa i właściwym przewożeniu dzieci w fotelikach.  


 2016-12-14
Nowy Dwór Gdański,
Nowodworscy policjanci otrzymali nowy oznakowany radiowóz. Pojazd marki Kia Ceed zakupiony został w ramach połączonych środków Komendy Głównej Policji oraz Starosty Nowodworskiego, Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego, Wójta Gminy Stegna i Wójta Gminy Ostaszewo.


 2016-12-13
Nowy Dwór Gdański,
12.12.2016 roku nowodworscy policjanci odwiedzili uczniów z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lubieszewie. W trakcie spotkania funkcjonariusze przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jazdy rowerem i motorowerem. Druga część spotkania poświęcona została kwestii niedostosowania społecznego tj. demoralizacji i przestępczości nieletnich.  


 2016-12-13
Nowy Dwór Gdański,
12.12 2016 roku policjanci z nowodworskiej jednostki odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wiercinach. Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego o ich bezpieczeństwie w drodze - do i – ze szkoły oraz kwestii dotyczącej dobrej widoczności na drodze, w tym pieszego wyposażonego w elementy odblaskowe. W klasach IV-VI omówiono zagadnienia niedostosowania społecznego tj. demoralizacji i przestępczości nieletnich oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


 2016-12-08
Nowy Dwór Gdański,
Informujemy, że Pomorska Policja realizuje działania „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo".


 2016-12-02
Nowy Dwór Gdański,
Dzięki pracy operacyjnej policjantów pionu kryminalnego z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Gdańskim zatrzymany został 22-latek podejrzewany o posiadanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za ten czyn mężczyźnie grozi do 3lat pozbawienia wolności. 


 2016-12-02
Nowy Dwór Gdański,
W środę nowodworscy policjanci spotkali się z seniorami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Debata odbyła się  w siedzibie Żuławskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sikorskiego 21 w Nowym Dworze Gdańskim. W spotkaniu uczestniczyli Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji z KPP w Nowym Dworze gdańskim, Kierownik Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Nowym Dworze Gdańskim  oraz funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego nowodworskiej jednostki policji. Głównym celem spotkania była edukacja oraz informowanie seniorów, gdzie szukać pomocy w przypadku niebezpieczeństwa.


 2016-11-24
Nowy Dwór Gdański,
Wczoraj na terenie województwa pomorskiego policjanci z drogówki przeprowadzili akcję pod kryptonimem "Bezpieczny Pieszy". Realizacja tych działań wpływa na wzajemne poszanowanie przepisów ruchu drogowego przez pieszych i kierujących co zwiększa bezpieczeństwo na ulicach miejscowości naszego regionu.


 2016-11-24
Nowy Dwór Gdański,
Nowodworscy policjanci zapraszają na debatę seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie pod hasłem ,,Seniorze bądź ostrożny - bezpieczna tożsamość, nieskradzione życie” odbędą się 30 listopada br. o godz. 11.00 w siedzibie Żuławskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sikorskiego 21 w Nowym Dworze Gdańskim. Serdecznie zapraszamy!


 2016-11-22
Nowy Dwór Gdański,
W poniedziałek Policjanci z nowodworskiej jednostki odwiedzili uczniów klas ,,I” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim. Podczas spotkania mundurowi przypomnieli dzieciom, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, w tym pieszego wyposażonego w elementy odblaskowe. Ważnym punktem spotkania było uwrażliwienie najmłodszych, aby przypominali rodzicom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa i właściwym przewożeniu dzieci w fotelikach.


 2016-11-18
Nowy Dwór Gdański,
Policjanci odwiedzili gimnazjalistów z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kmiecinie. W trakcie spotkania funkcjonariusze przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jazdy rowerem i motorowerem. Druga część spotkania poświęcona została kwestii niedostosowania społecznego tj. demoralizacji i przestępczości nieletnich.


 2016-11-14
Nowy Dwór Gdański,
W czwartek policjanci z nowodworskiej jednostki odwiedzili przedszkolaków z Zespołu Szkół w Ostaszewie. Mundurowi udzielili dzieciom kilka ważnych rad na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i opowiedzieli o swojej pracy. W trakcie pogadanki przekazano dzieciom kamizelki odblaskowe ufundowane przez firmę Stolmach. Spotkania w szkołach to jeden z elementów działań profilaktycznych prowadzonych przez nowodworskich policjantów.


 2016-11-14
Nowy Dwór Gdański,
W czwartek policjanci z nowodworskiej jednostki w ramach projektu ,,Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Nowej Cerkwi. Policjanci przekazali dzieciom kilka ważnych rad na temat bezpieczeństwa i opowiedzieli o realizacji policyjnego projektu. Spotkania w szkołach to jeden z elementów działań profilaktycznych prowadzonych przez nowodworskich policjantów.


 2016-11-14
Nowy Dwór Gdański,
Jesień, pierwsze przymrozki i opady śniegu, to trudny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek. Przypominamy. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.


 2016-11-09
Nowy Dwór Gdański,
W miniony weekend i wczoraj na drogach powiatu nowodworskiego doszło do wypadku drogowego i dwóch kolizji. Dwa zdarzenia spowodowali piesi, którzy wtargnęli nagle  wprost pod nadjeżdżające pojazdy, kolejne spowodował kierujący, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni. Policjanci apelują o ostrożność na drogach i obowiązkowe używanie elementów odblaskowych przez osoby piesze.


 2016-11-09
Nowy Dwór Gdański,
W poniedziałek policjanci z nowodworskiej jednostki odwiedzili dzieci z Przedszkola Niepublicznego nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim. Mundurowi udzielili dzieciom kilka ważnych rad na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i opowiedzieli o swojej pracy.


 2016-11-09
Nowy Dwór Gdański,
W poniedziałek policjanci z nowodworskiej jednostki w ramach projektu ,,Uczę się bezpieczeństwa” odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gd. Mundurowi przekazali dzieciom kilka ważnych rad na temat bezpieczeństwa i opowiedzieli o realizacji policyjnego projektu. Spotkania w szkołach to jeden z elementów działań profilaktycznych prowadzonych przez nowodworskich policjantów.


 2016-11-04
Nowy Dwór Gdański,
Policjanci przedstawili zarzuty popełnienia trzech przestępstw 37 – latkowi, podejrzewanemu o uprawianie marihuany. Nielegalne łodygi krzewów jak i sam susz, funkcjonariusze znaleźli w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych w jednym z domów na terenie gminy Krynica Morska. Za uprawianie i zbiór konopi innych niż włókniste oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.


 2016-11-04
Nowy Dwór Gdański,
Dni przedświąteczne i świąteczne na trasach powiatu nowodworskiego minęły bezpiecznie, ale nie bezkolizyjnie. Policjanci odnotowali w swoich statystykach 4 zdarzenia drogowe. Udaremniono również dalszą podróż 2. nietrzeźwym kierowcom. Policjanci ujawnili 51 wykroczeń drogowych, za które nałożyli 30 mandatów.


 2016-10-27
Nowy Dwór Gdański,
Od piątku nowodworscy policjanci rozpoczynają działania „ZNICZ 2016”, mające na celu minimalizowanie zdarzeń drogowych i utrudnień w ruchu drogowym w związku z jego natężeniem. W trakcie działań nad bezpieczeństwem czuwać będzie zwiększona liczba funkcjonariuszy. W sytuacji zagrożenia należy niezwłocznie kontaktować się z najbliższym patrolem policji lub dzwonić pod nr alarmowy 112. W tym roku na drogach powiatu nowodworskiego wystąpią szczególne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu. Funkcjonariusze przypominają o obowiązku zachowania ostrożności, przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz wzajemnej kulturze komunikacyjnej.  


 2016-10-25
Nowy Dwór Gdański,
  We wtorek policjanci z nowodworskiej jednostki w ramach projektu ,,Uczę się bezpieczeństwa” odwiedzili uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marynowach. Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego o ich bezpieczeństwie w drodze - do i – ze szkoły oraz  kwestii dotyczącej dobrej widoczności na drodze, w tym pieszego wyposażonego w elementy odblaskowe. Spotkania w szkołach to jeden z elementów działań profilaktycznych prowadzonych przez nowodworskich policjantów.


 2016-10-22
Nowy Dwór Gdański,
 Policjanci nowodworskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji Gdańsku wzięli udział w wojewódzkiej inauguracji projektu „Pomorski dzielnicowy oczami dziecka”, która odbyła się w Zespole Szkół w Sztutowie. Projekt uzyskał trzecie miejsce na liście rankingowej w Ministerstwie Spraw wewnętrznych i Administracji otrzymując dofinansowanie.


 2016-10-22
Nowy Dwór Gdański,
Nowodworscy kryminalni zatrzymali wczoraj 20-latka podejrzewanego o kradzież pojazdu. Samochód wróci niebawem do swojego właściciela. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


 2016-10-22
Nowy Dwór Gdański,
Nastanie okresu jesienno-zimowego, a przez to pogorszenie się warunków na drogach, powoduje zwiększenie zagrożenia bezpieczeństwa. Dodatkowo, zbliżające się święto  zmarłych z pewnością przyczyni się do zagęszczenia ruchu na drogach. Od 28 października do 2 listopada br. przewidywany jest wzrost natężenia ruchu drogowego na drogach województwa pomorskiego.  


 2016-10-22
Nowy Dwór Gdański,
Oszuści "na wnuczka" i „na policjanta” wciąż oszukują starszych mieszkańców Pomorza. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych.


 2016-10-22
Nowy Dwór Gdański,
Dzięki pracy operacyjnej policjantów pionu kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim zatrzymany został 31-latek podejrzewany o kradzież telefonu. Policjanci odnaleźli utracony telefon i oddali go właścicielowi. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


 2016-10-22
Nowy Dwór Gdański,
Funkcjonariusze zdecydowanie i stanowczo reagują na przypadki wykroczeń w relacji pieszy-kierujący, czuwając nad bezpieczeństwem dzieci w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły”. We wrześniu br. nowodworscy stróże prawa w ramach prowadzonych działań zatrzymali w sumie 25 kierujących pojazdami, którym zabrano uprawnienia do kierowania za przekroczenie prędkości powyżej 50 mk/h w obszarze zabudowanym, 5 kierujących, którzy nigdy nie posiadali uprawnień do kierowania oraz 2 kierujących, którym prawo jazdy zostało zabrane już wcześniej, dodatkowo wystawili 481 mandatów karnych i zastosowali74 pouczeń za złamane przepisy w ruchu drogowym.  Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim
ul. Kościuszki 10, 80-100 Nowy Dwór Gdański
Telefon: (055) 246-92-72
Kanał RSS  policji
© 2001 - 2017 r.